Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky pěchoty
75.pěší pluk (Jindřichohradec.) - Karpaty - kóta 363, 1914 - 1917, Sign. Gurschner, mosazný plech 28x35 mm se zavíracím špendlíkem, pěkná patina