Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign."*W", pěkná patina, původní stuha