ČNS Praha, 67. aukce

Jauner - medaile na jmenování kardinálem 9.VI.1889 -

Položka 790
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Praha-arcibisk., František kard. Schönborn, 1885-1899

Jauner - medaile na jmenování kardinálem 9.VI.1889 - poprsí zprava, latinský opis / znak pod kloboukem, opis, Sign., zlac.bronz 50mm, Přib.510, skvr., patina