ČNS Praha, 67. aukce

Vitanovský - 35 let pobočky 2004 - důl a havíři při

Položka 278
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Jihlavě

Vitanovský - 35 let pobočky 2004 - důl a havíři při práci / hornický medailon, mince, opis, Sign., Punc., Au986, 27mm, 11.750g, raženo pouze 25ks, kapsle RR!