ČNS Praha, 67. aukce

Amiens - hudební festival regionu Somme 10.6.1934 -

Položka 2567
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Amiens - hudební festival regionu Somme 10.6.1934 - personifikace Republiky zleva, opis/ 5-řádkový nápis, Sign.Vernon, zlacený bronz 50 mm s původním závěsem