ČNS Praha, 67. aukce

Lange - cínová medaile na udělení Zlatého rouna 1849

Položka 2501
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858

Lange - cínová medaile na udělení Zlatého rouna 1849 - poprsí zleva, opis / zářící slunce, písmo, Sign., 51mm, velké hrany, skvrny, patina, lakovaná

Zachovalost: -2/2