ČNS Praha, 67. aukce

Praha Jinonice a okolí 1892 - svěcení praporu 15.8.

Položka 2492
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Praha Jinonice a okolí 1892 - svěcení praporu 15.8., Nesign., cín 30mm s původ. raž. ouškem, Indra.str.41, nep.hr., nep.skvrnky, patina, lakováno, téměř