ČNS Praha, 67. aukce

Karlín a Smíchov 1881 - Sjezd

Položka 2462
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Hasičské medaile, plakety a odznaky

Karlín a Smíchov 1881 - Sjezd, první veřejné cvičení a výstava župní hasičské jednoty 15.-16.srpna, Nesign., cín 30 mm s původním ouškem, skvrnka, patina