ČNS Praha, 67. aukce

Ant. de Lamothe Cadillacc - 250 let Detroitu 1951 -

Položka 2447
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

USA

Ant. de Lamothe Cadillacc - 250 let Detroitu 1951 - setkání Francouzů s indiány, opis / velkoměsto, opis, Sign., zlacený bronz 72 mm, dvě dírky v hraně, etue