Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
USA
Ant. de Lamothe Cadillacc - 250 let Detroitu 1951 - setkání Francouzů s indiány, opis / velkoměsto, opis, Sign., zlacený bronz 72 mm, dvě dírky v hraně, etue