Příjem limitů končí:Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Rusko
Alexandr III. - Všeruská výstava v Moskvě 1882 - Koruna, poprsí zprava ve věnci, opis / sedící žena, výstavní symboly, opis, Sign., mosaz 46mm, patina