ČNS Praha, 67. aukce

Roth - AE medaile na olympijské hry v Berlíně 1936 -

Položka 2426
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Německo - 3.říše, 1933 - 1945

Roth - AE medaile na olympijské hry v Berlíně 1936 - žena s vavřín.věncem a ratolestí, opis / emblém her na zvonu, opis, Sign., patinovaný bronz 36 mm, patina