ČNS Praha, 67. aukce

Karel X. - nástupní medaile 16.IX.1824 - poprsí

Položka 2382
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 480 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Karel X. - nástupní medaile 16.IX.1824 - poprsí zleva, opis / koruna, zkřížená žezla, věnec a opis, Sign.Gayrard, měď 50mm, 66.363g, patina, lakováno