ČNS Praha, 67. aukce

Medaile (los) Franc. imperiální loterie b.l. (č.1423)

Položka 2374
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Medaile (los) Franc. imperiální loterie b.l. (č.1423) - orel sedící na blesku / 4-řádkový nápis, Nesign., litá mosaz 54 mm s ulomeným závěsem, patina RR!

Zachovalost: 2/2