ČNS Praha, 67. aukce

Jeuffroy - AE medaile s portréty tří konzulů 1802 -

Položka 2373
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804

Jeuffroy - AE medaile s portréty tří konzulů 1802 - tři poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis a opis, Sign., 67mm, 95.730g, Zeitz.0, dr.hr., pěkná patina

Zachovalost: 0/1