ČNS Praha, 67. aukce

Horák - Český olympijský výbor - LOH Atény 2004

Položka 2364
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Česká republika

Horák - Český olympijský výbor - LOH Atény 2004, Sign., Punc., Ag999, 34mm, 16.162g, kapsle, etue

Zachovalost: Proof