Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Vídeň
Hartig - AR záslužná městská medaile (udělená 1936) - vídeň.radnice, ratolesti, opis a tabulka s udělením / znak a opis, Sign., Punc., Ag900, 65mm, 93.929g, etue