ČNS Praha, 67. aukce

Hartig - 100.výročí bitvy u Chlumce 1813/1913 -

Položka 2355
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 550 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Ústí nad Labem (Aussig)

Hartig - 100.výročí bitvy u Chlumce 1813/1913 - památník bitvy, něm.opis, Sign., jednostranný bronz. osmiúhelník 38x38 mm s původním ouškem, stopy zlacení

Zachovalost: 1