Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, patina, etue R!