Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Praha
Frant. Rudolf Chaura - medaile na 50.narozeniny 1892 - poprsí zleva, opis / tabulka s latinským heslem, lip.ratolest, opisy, Sign.Golčmid, měď 34 mm, patina