ČNS Praha, 67. aukce

Kříž - Hospodářsko průmyslová krajinská výstava 1884

Položka 2293
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Nový Bydžov

Kříž - Hospodářsko průmyslová krajinská výstava 1884 - znak pod korunou, český opis, pluh, gotická kružba a český opis, Sign., měď 42 mm, krásná patina