ČNS Praha, 67. aukce

Nesign.- AE medaile na 50 let městského muzea 1883 -

Položka 2292
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Linec

Nesign.- AE medaile na 50 let městského muzea 1883 - znak v kartuši, opis / 6-řádk.nápis ve vavřín.věnci, bronz 48 mm, nep.hr., krásná patina, lakovaná, téměř