Příjem limitů končí:Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Kutná Hora
Hám - Emanuel Leminger - královská mincovna 1931 - Poprsí zpředu, opis / pohled na Vlašský dvůr, opis, Sign., Punc., patinované Ag 55mm, 78.222g