ČNS Praha, 67. aukce

Hám - Emanuel Leminger - královská mincovna 1931 -

Položka 2290
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 600 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Kutná Hora

Hám - Emanuel Leminger - královská mincovna 1931 - Poprsí zpředu, opis / pohled na Vlašský dvůr, opis, Sign., Punc., patinované Ag 55mm, 78.222g