ČNS Praha, 67. aukce

Zdeněk Netrval - AR jeton na 80.narozeniny 2004 -

Položka 2284
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Hradec Králové

Zdeněk Netrval - AR jeton na 80.narozeniny 2004 - koruna, dvojitý opis / český lev s písm."G", opis do čtverce, Nesign.,Nepunc., patinov. Ag, 24mm, 12.548g