ČNS Praha, 67. aukce

Mach - Brněnské výstavní trhy - zásluze 1922 - akt

Položka 2281
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Brno

Mach - Brněnské výstavní trhy - zásluze 1922 - akt s palmovou ratolestí, opis / vavřínový věnec, nápis a opis, Sign., zlacené stříbro 45 mm, 34.725g