ČNS Praha, 67. aukce

Adolf a Albertina Bachofen von Echt -stř.svatba 1884

Položka 2220
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Adolf a Albertina Bachofen von Echt -stř.svatba 1884 - dvojportrét zprava, opisy / rodový znak s přilbicí a klenotem, Sign., bronz 50 mm, krásná patina, lakov.