ČNS Praha, 67. aukce

Karl Lieber - baron de Bruck - AE medaile 1857 -

Položka 2215
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Karl Lieber - baron de Bruck - AE medaile 1857 - hlava zleva, opis / rodový znak a opis, Sign., bronz 67 mm, dr.hr., nep.rysky, krásná patina, lakov.