ČNS Praha, 67. aukce

Andrea Appiani - milánský malíř (1754 - 1817) 1826 -

Položka 2192
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Manfredini Luigi, 1771 - 1840

Andrea Appiani - milánský malíř (1754 - 1817) 1826 - poprsí zleva, opis / náhrobek, nápis a opis, Sign.LM, měď 43mm, 39.279g, nep.hr., nep.rysky, krásná patina