ČNS Praha, 67. aukce

Nadace 700 let města Plzně 1295/1995 - městský znak

Položka 2183
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Kozák Ladislav, 1934 - 2008

Nadace 700 let města Plzně 1295/1995 - městský znak nesený andělem, vročení / stylizované budovy náměstí, opis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 32.285g, kapsle

Zachovalost: Proof