ČNS Praha, 67. aukce

Max Donebauer

Položka 2179
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Jauner Jindřich, 1842 - 1912

Max Donebauer, numismatik - AE úmrtní medaile 1888 - poprsí mírně zleva, opis / 4-řádkový nápis ve vavřín. věnci, Sign., 58mm, 89.403g, H.7249, krásná patina