ČNS Praha, 67. aukce

Vídeň - pohled na Hohemarkt v roce 1692

Položka 2177
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 6 500 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Christlbauer Josef, 1820 - 1897

Vídeň - pohled na Hohemarkt v roce 1692, nápis / divadelní budova a 5-řádkový nápis, 1892, Sign., Punc., Ag900, 32mm, 12.943g, nep.rysky, patina, téměř