ČNS Praha, 67. aukce

Johann a Josef Frankové b.l. - dvojportrét zleva

Položka 2168
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Broggi Francesco, 1811 - 1857

Johann a Josef Frankové b.l. - dvojportrét zleva, latinský opis / kyj obtočený hadem, věnec, latinský opis, Sign., měď 52mm, 54.458g, krásná patina