ČNS Praha, 67. aukce

Soušek - PF 1995

Položka 2112
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 340 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Olomouc - pobočka ČNS

Soušek - PF 1995, nápis / sedící postava s lyrou, Sign., Nepunc., patin.Ag850, 21/19 mm, pouze 70ks RR!