ČNS Praha, 67. aukce

Bojov.odznak válečného námořnictva - Sign.Adolf Bock-

Položka 2047
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Německo - III.říše

Bojov.odznak válečného námořnictva - Sign.Adolf Bock- Schwerin-Berlin, Nimmergut.711 (3927), ND.7.09.08.a, BB.171, pozlacený a postříbřený bronz se sponou

Zachovalost: 1