Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Jáchymov : nesignované medaile
Starozákonní Bůh se třemi tvářemi a korunou, opis / Trojice Boží, opis, Nesign., Don.6397, zlacené lité stříbro 54mm, 33.032g, nep.setřené zlacení, patina