ČNS Praha, 66. aukce

Farář Florian Polifka - medaile na 50 let služby 1891

Položka 960
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Aspang v Doním Rakousku

Farář Florian Polifka - medaile na 50 let služby 1891 - poprsí zprava, opis / kalich s hostií na knize, opis a nápis, Sign.NIR, bronz 26mm, 8.044g, patina