ČNS Praha, 66. aukce

Kolářský - ČNS Cheb - 30 let pobočky 1999 - poprsí

Položka 946
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 2 200 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Kolářský - ČNS Cheb - 30 let pobočky 1999 - poprsí Albrechta z Valdštejna mírně zprava, opis / znak, tři opisy, Sign., Punc., Ag925, 20mm, 5.089g, 100ks R!