Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Dietrichstein, Mauritius, 1775 - 1864
Lange - AR portrétní medaile 1846 - poprsí zprava, opis / korun. znak s dvěma gryfy, opisy, Sign., 50mm, 61.314g, Don.3302(Bro), M.2769(Bro), dr.hr., patina