ČNS Praha, 66. aukce

Lange - AR portrétní medaile 1846 - poprsí zprava

Položka 916
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Docílená cena: 28 000 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Dietrichstein, Mauritius, 1775 - 1864

Lange - AR portrétní medaile 1846 - poprsí zprava, opis / korun. znak s dvěma gryfy, opisy, Sign., 50mm, 61.314g, Don.3302(Bro), M.2769(Bro), dr.hr., patina