ČNS Praha, 66. aukce

Nesign.- jednostr. oválná medaile b.l. - honosný erb

Položka 915
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Černín, Heřman Jakub - nejvyšší hofmistr, 1576 - 1651

Nesign.- jednostr. oválná medaile b.l. - honosný erb, opis, litý bronz 43/48 mm, 22.484g, pěkná patina R!

Zachovalost: 1-