Příjem limitů končí:Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Černín, Heřman Jakub - nejvyšší hofmistr, 1576 - 1651
Nesign.- jednostr. oválná medaile b.l. - honosný erb, opis, litý bronz 43/48 mm, 22.484g, pěkná patina R!