ČNS Praha, 66. aukce

Christlbauer - hospodář. a lesnická výstava 1890 ve

Položka 884
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Christlbauer - hospodář. a lesnická výstava 1890 ve Vídni, poprsí zprava, německý opis / 6-řádkový nápis a opis, Sign., bronz 42 mm, pěkná patina, téměř