Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Marie Carolina a Ferdinand Neapolský
Jeton k příjezdu na uherskou korunovaci 4.11.1790 - ohňový oltář, opis a nápis / 10-řádk. nápis, Nesign., Ag 25mm, 4.332g, M.2222, H.3252, nep.rysky, patina