ČNS Praha, 66. aukce

Větší jeton na holdování v Sibiu 23.12.1790 - oltář

Položka 846
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Leopold II., 1790 - 1792

Větší jeton na holdování v Sibiu 23.12.1790 - oltář se znakem a nápisem, opis / 6-řádkový nápis, Nesign., Ag 25mm, 4.389g, Nov.I.4b, M.2224, nep.rysky, patina