ČNS Praha, 66. aukce

AR jeton na příjezd princů do Prahy 1764 - Boží oko

Položka 836
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Josef II. a Leopold II.

AR jeton na příjezd princů do Prahy 1764 - Boží oko a nápis / český znak v korunované kartuši a věnci, Nesign., 25mm, 4.656g, ČS.1409, M.1931, just., patina