ČNS Praha, 66. aukce

Chrámová mince

Položka 3318
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Indie, 18. - 20. století

Chrámová mince, sedící Síva, opis / opičí král Hanuman, hvězda, mosaz 29 mm, pěkná tmavá patina

Zachovalost: -1/1-