ČNS Praha, 66. aukce

Zmenšená replika mohučského tolaru 1795 / 1985 -

Položka 2714
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Německo - BRD

Zmenšená replika mohučského tolaru 1795 / 1985 - poprsí arcibiskupa zprava, opis / pohled na město, opis, Nesign., Nepunc., Ag 30mm, 11.225g

Zachovalost: Proof