Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Dušek Tomáš Robert, 1930 -
Ústeckoorlická numismatická společnost - PF 2000 - rytíř na koni, opis / monogram a nápis, Sign., zlacený odlitek ze slitiny olova a cínu 32 mm