ČNS Praha, 66. aukce

Ober Lungwitz

Položka 2588
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Ober Lungwitz, Ursprung, Hermsdorf (v Sasku) 1926 - 30.5., Nesign., částečně smaltovaný zlacený kříž 40x40 mm se závěsem a stuhou

Zachovalost: 1/1/1