Příjem limitů končí:Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
USA
NASA - 40.výročí přistání na Měsíci 1969/2009 - medaile ražená z kovu lunárního modulu, Nesign., 44mm, 26.404g, pěkná patina, téměř R!