ČNS Praha, 66. aukce

St.Gallen - medaile 1566 - dva andělé

Položka 2541
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Švýcarsko

St.Gallen - medaile 1566 - dva andělé, 4-řádk.nápis / koruna, tři znaky, iniciála "G", opis, Nesign., zlacené lité stříbro 42mm, 17.059g, stopa po oušku