Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Švýcarsko
St.Gallen - medaile 1566 - dva andělé, 4-řádk.nápis / koruna, tři znaky, iniciála "G", opis, Nesign., zlacené lité stříbro 42mm, 17.059g, stopa po oušku