ČNS Praha, 66. aukce

Droz a Andrieu - medaile na udělení králov.korun 1806

Položka 2491
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Droz a Andrieu - medaile na udělení králov.korun 1806 - poprsí zprava, opis / několik korun na stole, orli, písmo, Sign., litý cín 40mm, jako Zeitz.69, patina

Zachovalost: -1/1-