Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Droz a Andrieu - medaile na udělení králov.korun 1806 - poprsí zprava, opis / několik korun na stole, orli, písmo, Sign., litý cín 40mm, jako Zeitz.69, patina